jirka F

Co vám pomůže usnout?

Nejlepší odpověď
Kepler

C) něco jiného (doplňte co?)

Když si dám něco menšího k jídlu, nebo uklidňující čaj.

Další odpovědi
Arne1

C) něco jiného (doplňte co?)

svařák

Drap

C) něco jiného (doplňte co?)

Když si lehnu!

Školníšprtka

C) něco jiného (doplňte co?)

Když jsi lehnu a něco si „přehrávám“ v hlavě např.vymyšlenou pohádku,film,se­riál.

NoFear

B) poslech hudby, rádia

Rádia ne. Hudby ano, ale spíš instrumentální a trvá to než zaberou. Někdy i zvuky, které mě uspávají, třeba zvuk deště, bouřky, vysavače, fénu (tzv. bílý šum – ale ne všechen, některý mě i štve) a jiné, to mě vždy uspávalo/uklid­ňovalo.
Ale usíná se mi špatně. Trvá někdy i pár hodin než usnu. Počítání oveček ani jiné hry s čísly mi nikdy nepomohly. Ani ty zaurčené dýchací a počítací metody na usnutí do pár vteřin na mě nikdy neúčinkovaly. Mohl bch je provádět i půl hodiny a stejně neusnout.
Prášky ani čaje taky ne, i když je mám. Jediné po čem vím, že celkem brzo usnu, je alkohol. To je pak ale spánek nekvalitní a navíc toho musím vypít tolik, abych se trochu opil z čehož je pak na druhý den někdy nevolno. A nikdy nic neřeším chlastem, takže tohle nedělám.

paul1

C) něco jiného (doplňte co?)

Moc často se mi to nestává, ale když, tak zalehnu do oblíbené polohy na boku, začnu dýchat do břicha, soustředím se na to, jiné myšlenky vyženu a za chvíli jsem v „limbu“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.