Baromut

Co vám pomohlo ke zdravějším vlasům?

Od barvení, žehlení a tupírování mám hrozně zničené vlasy. Používám všelijaké masky, balzámy a podobně. Chtěla bych jim ale pomoci i zevnitř. Zdravá strava a spousta vypité vody očividně nestačí =) Přemýšlela jsem o nějakých tabletách s křemíkem. Co byste mi doporučili vy?

Nejlepší odpověď
marci1

Přestaň vlasy barvit, žehlit, tupírovat. Kup si šampón přesně na Tvoje vlasy – normální, suché, mastné. Udělej si na vlasy olivový nebo vajíčkový zábal – viz řadu receptů na netu. 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se, že jsem neodpověděla na Tvou otázku. Mám vlasy v pohodě, jen si je někdy dám zastřihnout. Dobré je si vlasy masírovat. Nejlepší vitamíny na vlasy : A,C,D,E,H,B. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Používám dlouhodobě Biosil je výborný na pleť, vlasy a nehty.
http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/naturvi­ta-biosil-plus-60-tablet
/#utm_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:.heu­reka.cz/&gclid=C­PinzYfNycUCFY­eWtAodMCkAtA
http://www.vin­ted.cz/blog/201­3/3/168-biosil-plus-maly-zazrak

ReHu

Vitamíny určitě pomohou, ale na nově rostlé vlasy.
Ty již zničené asi bude nejlépe ostříhat a k nově rostým být šetrnější.

Šidlo

nuž, semienka či oriešky.....jesť kvalitné oleje.....necpať sa fast foodom

inak, hlavne, a predovšetkým, prestaňte ich babrať: nielenže prestaňte žehliť a farbiť, ale aj ich češte riedkymi drevenými kefami a čo najmenej…nenoste ich non-stop v copoch a vôbec… čo najmenej sa ich dotýkajte

tabletky s kremíkom? 90% značiek bude podvod a hnusná chémia a zvyšok bude drahý ako fras.....

pizlicka

slunečnicova semínka,vlašske ořechy,pít měsíc vyvar z kopřiv.ty semínka a ořechy jist každý den po dobu pul roku.