Avatar uživatele
Baromut

Co vám pomohlo ke zdravějším vlasům?

Od barvení, žehlení a tupírování mám hrozně zničené vlasy. Používám všelijaké masky, balzámy a podobně. Chtěla bych jim ale pomoci i zevnitř. Zdravá strava a spousta vypité vody očividně nestačí =) Přemýšlela jsem o nějakých tabletách s křemíkem. Co byste mi doporučili vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 3260 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Přestaň vlasy barvit, žehlit, tupírovat. Kup si šampón přesně na Tvoje vlasy – normální, suché, mastné. Udělej si na vlasy olivový nebo vajíčkový zábal – viz řadu receptů na netu. 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se, že jsem neodpověděla na Tvou otázku. Mám vlasy v pohodě, jen si je někdy dám zastřihnout. Dobré je si vlasy masírovat. Nejlepší vitamíny na vlasy : A,C,D,E,H,B. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Používám dlouhodobě Biosil je výborný na pleť, vlasy a nehty.
http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/naturvi­ta-biosil-plus-60-tablet
/#utm_medium=cpc&ut­m_source=google&ut­m_campaign=Dy­namicke-reklamy&utm_ter­m=_inurl:.heu­reka.cz/&gclid=C­PinzYfNycUCFY­eWtAodMCkAtA
http://www.vin­ted.cz/blog/201­3/3/168-biosil-plus-maly-zazrak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Vitamíny určitě pomohou, ale na nově rostlé vlasy.
Ty již zničené asi bude nejlépe ostříhat a k nově rostým být šetrnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

nuž, semienka či oriešky.....jesť kvalitné oleje.....necpať sa fast foodom

inak, hlavne, a predovšetkým, prestaňte ich babrať: nielenže prestaňte žehliť a farbiť, ale aj ich češte riedkymi drevenými kefami a čo najmenej…nenoste ich non-stop v copoch a vôbec… čo najmenej sa ich dotýkajte

tabletky s kremíkom? 90% značiek bude podvod a hnusná chémia a zvyšok bude drahý ako fras.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

slunečnicova semínka,vlašske ořechy,pít měsíc vyvar z kopřiv.ty semínka a ořechy jist každý den po dobu pul roku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek