Mr.Jan

Co vám pomáhá si udělat hezčí a klidnější ráno?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kafíčko, bábovka a hudba, která pohladí.

Další odpovědi
marci1

Sluníčko, objetí a polibek. 🙂

_Bůh_

Luxování v šest ráno, přibíjení obrazů a shazování činek na podlahu. Sousedi mi poté jdou popřát pěkné ráno.

quentos

Mám to jako Kepler. Není-li bábovka, poslouží místo ní i kterýkoli jiný dobrý moučník.

paul1

Hezká písnička v rádiu.

zjentek

Máš pravdu, současně je potřeba si pěkné pocity navozovat násilím, bo samy od sebe, tzv. spontánně jaksi nepřicházejí. Tak já si např. hned po prozuzení uvědomím cenu benzínu a hned mám ráno pokažený. A tak jdu, zapnu komp a sleduji chvíli dění na UA. Poté se mně částečně uleví a dostávám se hned do pohody.

GM

Kafe s mlékem a 2 cigára.

Lurius

Určitě vypnutý budík, vůně čerstvě namleté kávy, přísun čerstvého vzduchu, krmení koček a občas i piano jazz, bohužel si moc příjemných ranních zážitků dovolit nemůžu.

df

Orgasmus

elkon

Ráno mám dostatečně pěkné vždy, nepotřebuji dělat nic dalšího, než obvykle.

Rocker

Venčení psů a potom kafíčko.

Beruškazamla

Ráno si udělám klidné a hezčí tak že: otevřu si okno, kafe a dobrá snídaně,chvilku se provětrat na balkón.Toto všechno mě ráno vždy krásně probudí.