konnye

Co vám pomáhá proti celulitidě?

Nejlepší odpověď
panenka

Chodím plavat,piji 2–3 litry vody denně,a mažu se krémem proti celulitídě od Avonu.
Od jara do podzimu jezdím hodně na kole a chodím s dětma na procházky

Další odpovědi
Jahoda

2× týdně plavání, vířivka, sauna a fitko, začnu i na masáže.
Na jaře, v létě a na podzim jezdím na kole a kolečkových bruslích. Pomáhá mi i každodenní procházka se psy. Hodně tekutin a zdravé jídlo také přispívá.
Doplňuji:

  • Každé letní ráno chodím běhat. Příjemně to nastartuje do dne.

Hlada

Nevšímat si jí. Není to žádná nemoc nebo vada, jak se v poslední době snaží vnucovat ženám různí výrobci pochybných přípravků a přístrojů. Má ji naprostá většina zdravých žen. Nikdy by mě nenapadlo hodnotit ženu podle míry celulitidy.

hanny 2

Jahůdko a Panenko – vy jste tak vzorné,až se stydím.Ale je pravda,že já celulitidou netrpím a když se mě přece jen trochu objeví,tak stačí nabraná 2–3kila zase zhubnout.

Lenny998

Nežrat xD

brambus

Ahojte, zkoušel jste někdo estetickou rázovou vlnu? Zabrala Vám? Já jsem ji našla, že v Chebu ji dělají právě ( http://amaryllis­cheb.cz/index­.php/slzby/zpev­neni-postavy )

Ludenka

Já se na ni taky chystám, už jsem objednaná :)

Fantassia

Já jsem na ní byla…dělají to ve většině takových „klinik“, ale ta Amaryllis je fajn, je i v Praze…

brambus

No a otázka je teda, zda ti pomohla?

Fantassia

Ano, pomohlo mi to…

Fantassia

Mi třeba nepomáhá žádná od Vás z doporučených rad…musela jsem jít přímo na estetickou rázovou vlnu…

Ludenka

A to jsi na tom byla jen jednou nebo musíš tam jít vícekrát?

Fantassia

Vícekrát…

market25

kdepak jsi na tom byla? Já jsem viděla, že i tady v tomto salonu to dělají http://www.ama­rylliscentrum­.cz/celulitida-pomerancova-kuze-pryc-s-ni

Fantassia

Oni to dělají skoro ve většině salonu, ale tenhle je dobrý…

Andiska

Taky přemýšlím, že na ni vyzkouším jít, snad mi zabere :)

bernadett

Taky jsem měla podobný problém … byla jsem v salonu a tam mi pomohli a teď se citím rozhodně lépe….

Ludenka

A v jakém salonu jsi na tom byla v tom Amaryllis? Taky spokojená?

bernadett

Popravdě v tom Amaryllis jsem nebyla, ale slyšela jsem o tom od kamarádky, ta tam byla s vrásky …

Andiska

Já jsem na tom teda byla teď nedávno a můžu Vám říct, že snad to bude dobré a opravdu se ji zbavím..