tomkal

Co vám nejvíce změnilo život?

Nejlepší odpověď
led

Ako šiel čas veľká zmena bola škola, potom manželstvo a príchod detí.

Další odpovědi
marci1

Láska. 🙂

Kepler

Manželství. A protože jsem důsledný, tak hned na druhém místě byl rozvod.

klumprt

To je zajímavé, jakou tady nalézáme shodu. Mě napadlo taky manželství. Jako jedno z dějství lásky (viď marci). 🙂
A potom taky rodičovství. Protože když se člověk ožení, tak to ještě není nevratná změna. To je vlastně jenom taková dohoda. Ale když se narodí dítě, tak si prostě musíte upravit životní priority. Nevyhnutelně.

Jiří Bohumil

Nemohu definovat co nejvíc. Ale život mi postupně měnilo:
škola, láska, práce, manželství, děti, smrt rodičů, děti mých dětí, odchod do důchodu, a zatím, jako poslední, těžký úraz syna.

Drap

Život sám mě změnil život tak, že bych ten dřívější ani nepoznal.

Viki12

Těžko říci, život je plný překvapení a každé z nich je něčím vyjímečné. Život se mění pořád a všechny změny v něm jsou něčím podivuhodné.

CR chess2017

Skola

Kryšpín

Prachy

Smackdown

Škola života.

pizlicka

Já sama,svými rozhodnutími,pak mi změnili život nepředvídané události-smrt rodiče,blízkého člověka…