Meggie2

Co vám nejvíce pomáhá na migrénu?

Odpovědi
Smack

Ibalgin.

Malvína

Vzhledem k mým silným migrénám (naštěstí ojediněle, zato však v plné síle), kdy mi zrní před očima až vypadává zrak, i když nerada, ale musím přiznat, že prášek a jít si lehnout. Nepodporuji moc léky, beru je když je už fakt blbě, taky možná proto mi rychle a účinně v těle zapůsobí.

da ny

Jde to mimo mě :)
Dcera „jen“, před pár lety) přestala pracovat v bance. Během postupného vzdělávání (SŠ, Bc., Ing.), prošla třemi. Zbavila se semaforu, i „biče v práci, bez cukru“, tlaku na prodej i nevýhodných produktů klientům, neplacených přesčasů ;D
Rozmasírovaly jsme ztuhlé „bouličky“ na krční páteři, udržuje, uvolňuje. V duši klid, přestala řešit „strasti světa“, přestala se obětovat práci i rodině. Dělá, co ji těší a s radostí vše, co je třeba (nebo alespoň bez odporu). Migrény zmizely, jsou pryč. Brávala šumivý Aulin.
https://www.sym­ptomy.cz/priz­naky/migreny

zjentek

Valetol.