turbo085

Co vám nejvíce pomáhá, když si potřebujete „vyčistit“ hlavu?

Nejlepší odpověď
briketka10

pustím si hudbu a u ní vypnu,
když u mě leží kocourek, tak
ho hladím a na nic nemyslím..

Další odpovědi
Pájo

Projdu se (lesem).

anonym

Pořádnej metalovej koncert, nebo bazén.

zzzlatokopka

Box 🙂 Nebo jakýkoliv jiný namáhavý sport.
To si vyčistím hlavu, unavím tělo a pak se v klidu můžu vyspat:-)

Alkohol hlavu nevyčistí, jen oblbne.

quentos

Jdu na procházku.

Emefej

Jdu ven, nejraději s foťákem do lesa nebo k řece. Někdy mi pomáhá i hospoda.

marci1

Asi nejvíce procházka lesem, dále fotografování, bazén, zacvičit si, lehnout si do vany, přečíst si hezkou knížku, poslechnout si hezkou hudbu, práce s květinami ap. 🙂

Rocker

Procházka s pejskama,jízda na kole.Když je venku ošklivo tak lepení modýlků,nebo dobrý film.

setapouch

Taky několikrát zodpovězená otázka.

anonym

Dobý pivko,hudba nebo kytara.Potom ještě nějakej dobrej film.
Naposledy to byl Equalizer.

zjentek

psycholog

anonym

Zpytuji svědomí…

Mára.kunta

Opít se alkoholem a snít u krásné hudby co mám rád, po otevření další flašky vyrazit do centra. Člověk tou opicí prozře.

briketka10

Jugare

Sniper je taky dobrej film :))

briketka10

teda Americký Sniper 2014 sem se spletla !!
http://www.csfd­.cz/film/341884-americky-sniper/