sisi0110

Co vám nejlépe zabírá na bolest hlavy?

Zabírají vám spíš prášky typu ibalgin nebo jiné nebo máte jiné metody jako vodu s citronem,…?

Nejlepší odpověď
ten který je

Někdy mi pomůže šumivý aspirin,ale nejvíce mi pomůže když zatáhnu závěsy a spánek.

Další odpovědi
kropitko

jdu se projít,pak mokrej hadr na palici,pokud možno ticho,tma a nějaký prášek. pro lorju…on ten syn asi zlobí stejně jako jindy,jen jste citlivější

quentos

prášek až jako nejzazší možnost… zabírá dát si kafe nebo jedno pivo; často má však bolest hlavy příčinu v zablokované páteři, kafem nebo pivem se odstraní důsledek, ale ne příčina. Doporučuji vyhledat dobrého chiropraktika, ten poradí.

mosoj

Panadol extra rapid ( je to vlastně jako paralen + kofein) nebo Panadol ultra rapid ( jako paralen + kodein)
Když je nejhůř tak aulin, nebo celebrex.

Doplňuji:
To je škála co ! Všechna čest aulinu. Jednou ženě bolel přes víkend zub a v neděli to již nemohla vydržet tak si ode mne jeden vzala.
V pondělí měla problém ukázat zubaři zub který jí bolí, protože ji nic nebolelo.
Ale dá se jenom příležitostně.
Proto mám ještě ten celebrex a to je také třída. Mne už bolí snad všechno.

Greneia

Bolesti hlavy

Bolest hlavy bývá povětšinou mírná a neškodná a obvykle se jí zbavíme odpočinkem. Přetrvává – li bolest, nebo se neustále stupňuje a přidávají – li se další příznaky, rozhodně neváhejte vyhledat lékařskou pomoc!

Pokud je ale bolest hlavy silná, může totiž signalizovat velice vážné potíže, jako jsou třeba mozková mrtvice, meningitida, nádor na mozku, migréna a další.

Většina bolestí hlavy jsou ale chronickou záležitostí a objevují se skoro denně a to se opakuje měsíce ba i roky.

Nejčastějšími bolestmi hlavy jsou:

  • bolesti z napětí
  • migréna
  • sériové bolesti
  • bolesti čelních dutin

Devadesát procent všech bolestí hlavy způsobuje právě napětí. Vytrvalá tupá bolest, která se soustředí do temene, týlu a spánků. To je způsobeno ztuhnutím svalů z důvodu stresu, únavy a nebo špatným držením těla.
… viz. odkaz..

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/bolesti-hlavy-migreny-bolest-celnich-dutin-ok-alfa-plus/

Miroslavst

Ibalgin 400 dvě tablety. ale když už je to rozjeté, tak algifen kapky-na lžičku.
No a pokud je to úplně v …, tak pohotovost a injekce.

oskar

Ja ibalgin,ten mi vždy pomůže.

martina1

APO-Ibuprofen 400 1tbl+ Paralen 500 1tbl.Zabírá to nejen na bolest hlavy,ale je to účinná kombinace,kterou naši lékaři běžně ordinují po podrobných chirurgických výkonech.Pokud máte migrénu,tak tam je asi každá rada drahá.Kolegině dvakrát ročně končí ve špitále na infúzi.

P3p!no

Různé přášky či kapky beru až v případě nouze, takže mě pomáhá klid a tma.

Lucimia

když mě bolí hlava, tak jsem většinou dehydratovaná nebo unavená, takže se napiju, nebo si jdu lehnout, popř. Ibalgin 400.

kočíčí

Vymačkaný citron,IBUMAX 400,jít spát.

Zdroj: kočičí

iwetax

Skvěle a vždy pomáhá Nalgesin S: http://www.doc­simon.cz/zbozi/nal­gesin-s-tbl-10x-275mg

Jahoda

Ibalgin 400 a jít si lehnou. Nejlepší je, když usnu, ale to jde při velkých bolestech hlavy velice těžko. ☹

Džanička

Ataralgin,ticho a šero.

panenka

Mě pomáhá IBALGIN 400 a jít si lehnout.

kotlik

Zatemnit místnost, ticho, klídek a pít dost tekutin.
Dát si šlofíka.
Když to nepomůže tak Algifem 30kapek a je dobře

MAFIA777

Mne ibalgin nepomaha vubec jen odpočinek a spanek

lorja

Když mě začne bolet hlava,chtěla bych být na pustém ostrově a ve tmě..Pokud si nestihnu vzít Apo Ibuprofen hned při prvních příznacích,tak už mi nezabere nic a bolest musí odeznít sama.Je zajímavé,že syn má v tu dobu často "zlobivou"náladu.

Michal

Klid a obyčejný acylpyrin s vitaminem c.

anonym

Naprosto souhlasím s paní která se jmenuje Greneia.ZDRAVI ZAJ-PO.

Zdroj: Jsem Zdravotní sestra.

Cizecek.M

Tak za doporučení opravdu účinného přípravku budu opravdu ráda :) Bolest hlavy je docela nepříjemná a kolikrát mi fakt komplikuje život :/

Vercule

Znáš shop topvet? Oni mají přírodní produkty a na tu bolest hlavy je super ten jejich migreen. Já jsem si ho koupila, doporučila mi ho mamka a musím říct, že mi pomáhá. Tak ho zkus taky…

Kajolka

Ahoj, koukala jsem se tam. To je ten migreen, že? Jak se ten doplněk užívá? Preventivně nebo při bolesti?

Bob2

Také mám ty nejlepší zkušenosti s Atalarginem. Navíc nezdráždí žaludek … jako jiné léky u kterých hrozí žaludeční vředy.

Xenka

teda, chlap a bere si při bolesti prášek? :)
to je něco, to ten můj doma i kdyby ho bolelo nevim co, tak si neveme nic… :D
Za to já tiším bolest, čím to jde…je fakt, že jsem nikd nezkoumala, co je pro tělo horší a co je lepší brát. Říkáte Atalargin jo? A máte to někdo třeba i doporučené od lékaře? Nebo jen zkoušíte?

Bob2

Tak ono vás to donutí, když vám často opravdu třeští hlava skrz to, že se v práci moc nehýbete.
JJ byl mi doporučený přímo neurologem.

Xenka

To chápu…bolest hlavy dokáže zkazit fakt všechno :(
Jo? Tak to já ho teda taky zkusím. Díky

Bob2

To teda dokáže a jak!
Není zač, at vám to zabere ;)

Xenka

Děkuji. Včera jsem si ho vzala a bolest odezněla rychle. Tak snad to bude ok 🙂

Xenka

teda, chlap a bere si při bolesti prášek? :)
to je něco, to ten můj doma i kdyby ho bolelo nevim co, tak si neveme nic… :D
Za to já tiším bolest, čím to jde…je fakt, že jsem nikd nezkoumala, co je pro tělo horší a co je lepší brát. Říkáte Atalargin jo? A máte to někdo třeba i doporučené od lékaře? Nebo jen zkoušíte?