Avatar uživatele
sisi0110

Co vám nejlépe zabírá na bolest hlavy?

Zabírají vám spíš prášky typu ibalgin nebo jiné nebo máte jiné metody jako vodu s citronem,…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Někdy mi pomůže šumivý aspirin,ale nejvíce mi pomůže když zatáhnu závěsy a spánek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

jdu se projít,pak mokrej hadr na palici,pokud možno ticho,tma a nějaký prášek. pro lorju…on ten syn asi zlobí stejně jako jindy,jen jste citlivější

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

prášek až jako nejzazší možnost… zabírá dát si kafe nebo jedno pivo; často má však bolest hlavy příčinu v zablokované páteři, kafem nebo pivem se odstraní důsledek, ale ne příčina. Doporučuji vyhledat dobrého chiropraktika, ten poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Panadol extra rapid ( je to vlastně jako paralen + kofein) nebo Panadol ultra rapid ( jako paralen + kodein)
Když je nejhůř tak aulin, nebo celebrex.

Doplňuji:
To je škála co ! Všechna čest aulinu. Jednou ženě bolel přes víkend zub a v neděli to již nemohla vydržet tak si ode mne jeden vzala.
V pondělí měla problém ukázat zubaři zub který jí bolí, protože ji nic nebolelo.
Ale dá se jenom příležitostně.
Proto mám ještě ten celebrex a to je také třída. Mne už bolí snad všechno.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Bolesti hlavy

Bolest hlavy bývá povětšinou mírná a neškodná a obvykle se jí zbavíme odpočinkem. Přetrvává – li bolest, nebo se neustále stupňuje a přidávají – li se další příznaky, rozhodně neváhejte vyhledat lékařskou pomoc!

Pokud je ale bolest hlavy silná, může totiž signalizovat velice vážné potíže, jako jsou třeba mozková mrtvice, meningitida, nádor na mozku, migréna a další.

Většina bolestí hlavy jsou ale chronickou záležitostí a objevují se skoro denně a to se opakuje měsíce ba i roky.

Nejčastějšími bolestmi hlavy jsou:

  • bolesti z napětí
  • migréna
  • sériové bolesti
  • bolesti čelních dutin

Devadesát procent všech bolestí hlavy způsobuje právě napětí. Vytrvalá tupá bolest, která se soustředí do temene, týlu a spánků. To je způsobeno ztuhnutím svalů z důvodu stresu, únavy a nebo špatným držením těla.
… viz. odkaz..

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/bolesti-hlavy-migreny-bolest-celnich-dutin-ok-alfa-plus/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ibalgin 400 dvě tablety. ale když už je to rozjeté, tak algifen kapky-na lžičku.
No a pokud je to úplně v …, tak pohotovost a injekce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja ibalgin,ten mi vždy pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

APO-Ibuprofen 400 1tbl+ Paralen 500 1tbl.Zabírá to nejen na bolest hlavy,ale je to účinná kombinace,kterou naši lékaři běžně ordinují po podrobných chirurgických výkonech.Pokud máte migrénu,tak tam je asi každá rada drahá.Kolegině dvakrát ročně končí ve špitále na infúzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
P3p!no

Různé přášky či kapky beru až v případě nouze, takže mě pomáhá klid a tma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

když mě bolí hlava, tak jsem většinou dehydratovaná nebo unavená, takže se napiju, nebo si jdu lehnout, popř. Ibalgin 400.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Vymačkaný citron,IBUMAX 400,jít spát.

Zdroj: kočičí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Skvěle a vždy pomáhá Nalgesin S: http://www.doc­simon.cz/zbozi/nal­gesin-s-tbl-10x-275mg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ibalgin 400 a jít si lehnou. Nejlepší je, když usnu, ale to jde při velkých bolestech hlavy velice těžko. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Ataralgin,ticho a šero.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě pomáhá IBALGIN 400 a jít si lehnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kotlik

Zatemnit místnost, ticho, klídek a pít dost tekutin.
Dát si šlofíka.
Když to nepomůže tak Algifem 30kapek a je dobře

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MAFIA777

Mne ibalgin nepomaha vubec jen odpočinek a spanek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Když mě začne bolet hlava,chtěla bych být na pustém ostrově a ve tmě..Pokud si nestihnu vzít Apo Ibuprofen hned při prvních příznacích,tak už mi nezabere nic a bolest musí odeznít sama.Je zajímavé,že syn má v tu dobu často "zlobivou"náladu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Klid a obyčejný acylpyrin s vitaminem c.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Naprosto souhlasím s paní která se jmenuje Greneia.ZDRAVI ZAJ-PO.

Zdroj: Jsem Zdravotní sestra.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Tak za doporučení opravdu účinného přípravku budu opravdu ráda :) Bolest hlavy je docela nepříjemná a kolikrát mi fakt komplikuje život :/

Avatar uživatele
Vercule

Znáš shop topvet? Oni mají přírodní produkty a na tu bolest hlavy je super ten jejich migreen. Já jsem si ho koupila, doporučila mi ho mamka a musím říct, že mi pomáhá. Tak ho zkus taky…

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, koukala jsem se tam. To je ten migreen, že? Jak se ten doplněk užívá? Preventivně nebo při bolesti?

Avatar uživatele
Bob2

Také mám ty nejlepší zkušenosti s Atalarginem. Navíc nezdráždí žaludek … jako jiné léky u kterých hrozí žaludeční vředy.

před 3153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

teda, chlap a bere si při bolesti prášek? :)
to je něco, to ten můj doma i kdyby ho bolelo nevim co, tak si neveme nic… :D
Za to já tiším bolest, čím to jde…je fakt, že jsem nikd nezkoumala, co je pro tělo horší a co je lepší brát. Říkáte Atalargin jo? A máte to někdo třeba i doporučené od lékaře? Nebo jen zkoušíte?

před 3152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Tak ono vás to donutí, když vám často opravdu třeští hlava skrz to, že se v práci moc nehýbete.
JJ byl mi doporučený přímo neurologem.

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

To chápu…bolest hlavy dokáže zkazit fakt všechno :(
Jo? Tak to já ho teda taky zkusím. Díky

před 3146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

To teda dokáže a jak!
Není zač, at vám to zabere ;)

před 3144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Děkuji. Včera jsem si ho vzala a bolest odezněla rychle. Tak snad to bude ok 🙂

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

teda, chlap a bere si při bolesti prášek? :)
to je něco, to ten můj doma i kdyby ho bolelo nevim co, tak si neveme nic… :D
Za to já tiším bolest, čím to jde…je fakt, že jsem nikd nezkoumala, co je pro tělo horší a co je lepší brát. Říkáte Atalargin jo? A máte to někdo třeba i doporučené od lékaře? Nebo jen zkoušíte?

před 3152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek