bolak

Co vám nechutná?

za jídlo

Nejlepší odpověď
Drap

špenát

Další odpovědi
terry

Houby v jakékoli úpravě, tepelně zpracovaná kořenová zelenina a mořské potvory (ryby tam nepočítám).

Terryle

Rajčata a citrusy. Ty mi vaděj o něco míň – za vhodnejch okolností je do sebe horko těžko nacpu, aniž bych se pozvracela. Rajčata by letěly hned…
A z pití nesnesu pivo, netuším proč. Ráda bych si ho dala, když s klukama jdem posedět do hospy, ale prostě ne, útroby to nějak nedávaj. Jinak můžu alkohol jakejkoli.

baghira

dušená mrkev

MILAN1961

Koprovka,kdysi jsem jí jedl ale po jedné zkušenosti.....

hanulka11

omáčky a vše kde je smetana a chlebovou a kmínovou polévku

pokazdejinak

tlusté maso – jako malou mě nutili dojídat všechno na talíři a nevěřili, že se mi po tom zvedá žaludek… bohužel přestali až když jsem jim to předvedla názorně :)
jinak taky nesnáším chrupavku a našlehanou šlehačku… normální smetana mi problém nedělá, ale to našlehané „nic“… fujtajbl

Emilly

Koprovka, tlusté maso sním jen když je hoooodně vypečené a rajská polívka a taky nejím mlíčí a jikry a syrové maso a teď už dál nevim, ale určitě je toho mnohem víc, co mi nechutná 🙂

jendahun

Špenát,mozeček,býčí a jiné žlázy,mořské obludy.