Co vám ještě chybí ke štěstí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Co mi chybí, tak taky zdraví a nějaké ty chechtáky. Ale taky mi začíná něčeho přebývat: sádlo. Není pravda, že pivo dělá hezká těla!

Další odpovědi
anonym

Zdraví a prachy 😁

ten který je

Volný čas na své koníčky.

anonym

  • Uzdravit se
  • Najít práci bez norem na zkrácený úvazek kde bych si více neničil zdraví a nebyl jak opičí stroj. Nemusí to být už ani minimální mzda. Umím dobře spořit.
  • Držet se dál od alkoholu až do roku 2047, ale pak už nebudu pít nic jinýho. Staří je lepší přeskočit do hrobu.
  • Zprovoznit herní server na svém záložním počítači.
  • Zahrát si s někým dračák.
  • Pár dalších věcí by se ještě našlo.. Jsem relativně skromný :D

anonym

Peníze.Nepotřebuju miliony, stačí mně těch 20tisíc měsíčně abych nemusel tolik šetřit jako nyní.

led

Šťastie má mnoho tvárí. Niekto si predstavuje veľa peňazí, niekto zdravie, dom, auto, hračku, niekomu stačí málo, len úsmev, niekto chce veľa, niekomu stačí žiť.
Som šťastný človek. Žijem a nepotrebujem veľa, stačí mi len odpoveď na túto otázku: „Co vám ještě chybí ke štěstí?“

dubraro

Partnerka na sex.

arachis

Lepší práce, tedy trochu lépe placená, ale hlavně poklidnější. A když už ani jedno, tak méně té pracovní šikany a bylo by mi blaze.

Adam2

všechno.

LiborO

peníze

anonym

dubraro, jen na sex? Takových je!

dubraro

Jsou docela drahé a mají omezenou životnost.

anonym

Tak si najdi nějakou starší, ojetou. 😁

dubraro

Takovou 1/ už mám a proto vím, že 2/ zpravidla již nesplňuje tu základní podmínku, která mi ke štěstí chybí 🙂