Avatar uživatele
MajaIS

Co vám dává motor do života?

Pěkný den,
často mě udivuje, kde lidé berou motor do života, pro tolik aktivit. Stále chtějí „být největší“, „něco dokázat“ apod. Když pak vidím staré lidi v domovech důchodců nebo ústavech, tak nevím, co si o tom všem mám myslet.
Kde je se ve Vás bere ten motor? Potřebovala bych trochu „nakopnout“:-).
díky za Váš čas a odpovědi!
Doplňuji:
To Agneta: Perfektní odhad!:-) Táhne mi na jednadvacet. Nicméně děkuji za objektivní odpověď. Víte, on pohled na bývalého vysoce postaveného předsedu družstva, kterému kdysi každý „líbal prdel“, když byl nahoře a nyní není člověka, který by mu tu prdel umyl, nikdo si na něj ani nevzpomene, něco zanechá.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1, Agneta před 3508 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
neutrál

maca,zelená káva,ženy,slun­ce,sport a občas mne dokáže pořádně nakopnout i jeden kámoš z bojového sportu":-)".

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Jsem zhruba v polovině života (pokud na mne zítra nespadne vrtulník), z toho posledních deset let budu rád, když nepodělám všechny trenky za jediný den.

Je toho tolik, co bych ještě chtěl vidět, zažít, udělat… To samo o sobě mě žene kupředu. A naučil jsem se rozlišovat co je důležité a kde se dá udělat kompromis, to dodává trochu času navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dobrá nálada, humor, sport, láska, květiny, les, čerstvý vzduch a pohyb, pohyb, pohyb .............­.............­.............­............. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Nevím jak mám tvoji otázku pochopit. Když ve 14 (odhad) podáš takovouhle otázku, tak se mi zdá, že musíš mít nějaký problém. S tím motorem to tím pádem můžeš zapomenout, řekla bych, že potřebuješ odbornou pomoc, než se z tebe stane narkomanka. A k tomu máš – na rozdíl od těch druhých – nejblíže. Kdo jiný se má jinak stát narkomanem? :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

nic ..někteří žijem bez motoru

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

MajalS >>> „pohled na bývalého…něco zanechá“ – nevím jak to myslíš, o co jde?

před 3508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MajaIS

Jste za ten spamming aspoň dobře placená?

před 3508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

To áááno…chceš vědět kolik mám? A prosímtě ještě co je to ten spaming?:DDD

před 3508 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek