Jasmina

Co Vám chybí na pracovních portálech?

Prosím o Váš názor, co Vám chybí u pracovních portálů. Nějaká nová sekce? Nějaká možnost představení sebe sama ?

Nejlepší odpověď
autacek

Na pracovních portálech mi vadí:

  • požadavky zaměstnavatelů a kritéria, které mnohdy nejsou k výkonu dané práce ani potřeba (typicky požadavky na jazyky, či dosažené vzdělání), o to víc zamrzí, když poptávané znalosti zaměstnanec následně ani nevyužije.
  • vlastní nekritičnost uchazečů o práci, zda-li požadavky na daný výkon práce opravdu splňují a zda-li se jim taková práce chce opravdu dělat.
  • to, že vyhrává bohužel ten, který má lepší vyřídilku, charisma a udělá lepší dojem, byť v odbornosti je třeba pod průměrem ostatních uchazečů

Další odpovědi
Pepa88

Chybí mi tam schopný systémový analytik, který by doladil rozhraní, logiku a možná by bylo zajímavé k vyhledávání používat multi-parametrickou neuronovou síť… Ale to si až žádný pracovní portál platit nebude…