Carolinka

Co vám chybí?

Postrádáte něco důležitího ve Vašem životě? Jaké hodnoty, nebo i fyzické věci by Váš život učinily spokojený / šťastný? Máte nějaký tajný sen, který jste si chtěli vždy splnit?

… tak se podělte :)

Nejlepší odpověď
huxa

chybí mi holčina, kterou bych miloval a ona milovala mě a mohli být spolu, dále asi dobrá fyzička a vůbec chuť do života

Další odpovědi
anonym

Podle fotky profilu-ty :)

anonym

Nechybí mi nic a k hezkému životu mi stačí velmi málo.
Doplňuji:
Život se skládá i z maličkostí. Mě třeba více potěší nějaká drobnost a hlavně pohlazení z lásky než drahý dar. Nemám žádný přímý sen, ale někdy si udělám radost třeba knihou nebo nějakým výletem.

briketka10

chybí mi pořádnej mužskej s duší kluka ☺

Alesh

Já četl: … tak se podělejte :)

Jinak souhlas dědem. 😉

venkovan

Když tak koukám na ten svět, tak i když budu mít všechno, stejně budu chtít víc. Takže fyzicky – skleněná, ale duhová kulička – nikdy jsem ji nesehnal. A sen- v Čechách se říká, aby sousedovi chcípla koza. Ale popravdě sousedi kozy nemají a sousedky mám celkem rád.

quentos

huxa: s tím prvním nejseš sám :{/> chtělo by to najít konečně vysněnou lásku a pak budu ten nejspokojenější.

Orange

Asi jenom nějaká rozumná slečna..