Co v překladu znamená Black Eyed Peas?

Vrtá mi hlavou, co v překladu znamená název této populární skupiny. Slovník mi to nepřeloží. Prosím pomozte =)

Nejlepší odpověď
quentos

black-eyed pea je odborný anglický botanický název pro druh hrachu, poddruh vigny čínské. Doslova název znamená „černooký hrách“, možná si název dali právě pro tento dvojsmysl; stejně jako peas se čte také slovo „peace“ – mír, to také mohl být záměr.

Další odpovědi
Miroslavst

Nevím a tak jen ze zvědavosti jsem to dal do mtran, což je takový nic moc překladač a vyšlo mi toto.
Černá prohlížela si hrachy

Nabster

Mne vyšlo černé hrachy :D