Co uvařit z těchto ingrediencí ?

Mám k dispozici vepřovou kýtu, klobásky, popřípadě uzený bok, zeleninu, brambory,koření a to hlavní – sůl!
P.S. Po přečtení různých receptů na různých serverech mne nic nenadchlo a je docela možné, že máte vlastní, nikde nezveřejněný, recept.
Doplňuji:
Tak tady to je, to slíbené:

http://www.2i­.cz/cac494be6d

http://www.2i­.cz/aca2f2d80b

Nejlepší odpověď
iceT

Upeč vepřovou kýtu,udělej štouchané brambory(na brkaši ti chybí mlíko).
Doplňuji:
Jdu se pozvat na oběd,můžu?

Další odpovědi
hanny 2

Upekla bych vepřovou kýtu s uzeným bokem,k tomu vařené brambory a grilovanou zeleninu – pokud máš kořenovou,tak nakrájet na špalíčky,poso­lit,pocákat oliv.olejem a posypat tymiánem.Mňam!
Klobásky si dej k večeři.
Doplňuji:
Nebo tu zeleninu hoď upéct rovnou k tomu masu,ale až později,ať z toho nemáš kaši!
Taky můžeš udělat z té kýty řízky s bramborem a zelen.salátem.

dudu

Na čtverce omaštěného alobalu nasázím hořčicí potřené, osolené a okořeněné maso a pak postupně všechny výše uvedené ingredience kromě brambor. Přidávám ještě plátek sýru a několik čtvrtek žampionu. Pak alobal šťávotěsně zabalím a peču cca 30 minu v horkovzdušné troubě při 180-ti stupních. Papá se to s bramborovou přílohou na talíři přímo z alobalu. Je to mňamka při jejíž přípravě není třeba nádobí a ani se neumaže talíř.

bolak

http://www.vyh­ledejrecepty.cz/v/za­pe%C4%8Den%C3%A9-vep%C5%99ov%C3%A9-maso-se-zeleninou.html

Jinak já když nevim co uvařit, tak to všechno hodim do hrnce a je z toho vždycky výtečná polívka (ať je tam co je tam).

Hamon

Viz iceT. Jen na tu stouchanou kasi bych se vykaslal a klobasky a bok dal jako prilohu. Mnam.
Doplňuji:
On fakt bude provokovat…

zjentek

co chceš ..třeba něco vegetariánskýho :o

anonym

iceT, už je pozdě na oběd a k večeři nic nezůstalo, snad příště. 🙂

iceT

🙂

anonym

Vše už je v troubě, vyfotím a vložím zde. 🙂

pusinka50

Vypadá to jako velká ňaminka, ale nevidím nikde tu kýtu? 🙂

anonym

Zvětší si kliknutím na obrázek jeho velikost a tam je to patrné. Je tam, ale pokrájená na kousky.

Hamon

Neprovokuj, jasny? :)