Ivana

Co umí Multipřehrávač Combo DVD+VHS?

Jaké funkce mohu očekávat od přístroje (multipřehrávač) DVD přehrávač + VHS rekorder v jednom?
např. mě zajímá, zda je možné nahrávat TV program na videokazety z televize nebo satelitu,je možné přehrávat již dříve nahrané videokazety na jiném přístroji,je možné nahrávat DVD na videokazety apod..
Omlouvám se za tuto otázku ale jsem laik a
zatím mě dárek moc netěší.Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Jedná se o multipřehrávač DVC 4015 DivX-/DVD-VHS SILVA Schneider.

Nejlepší odpověď
alexandra

Nenapsal jste přesnou značku tohoto přístroje,ale domnívám se,že máte prostě dva přístroje v jednom.Takže normální video,kde můžete přehrávat již dříve nahrané VHS kazety a taky na ně nahrávat z televize i satelitu.A nor­mální DVD přehrávač,kde budete pouštět DVD disky,Jinak z těchto disků můžete ještě nahrávat na ty kazety.Ale to už se dneska moc nedělá.Pokud máte hodně kazet VHS a DVD disků,tak si je prostě budete jenom přehrávat.No a z televize nahrávat.Takže si myslím,že docela dobrý dárek i když dneska už nejsou kazety v modě,tak si myslím,že je škoda je vyhazovat,