mosoj

Co umí moře ?

Přeji klidné spaní!

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?v=T4FIS1FnOQg
Doplňuji:
venkovan: Pokud je to tak, jsme na stejné vlně a není mezi námi sporu !!!!
Na Šumavu jsem hodně háklivý, vyrostl jsem tam a každý pobyt na Šumavě mně dodá mnoho duševní i fyzické síly. To se nedá popsat to se musí prožít !!

Nejlepší odpověď
Bičiště

Pěkné! Já k tomu mám toto:
A kdo zapomene na sílu moře, tomu se může dostat klidu až přespříliš!

Zdroj: Antoine De Saint – Exupéry

Další odpovědi
redy

A co ta loď doplula?
Pak nebyla vidět.

Michal Kole

Spíš se divím jak v tom mohli v Pobřežní hlídce plavat

Deli

Krása… Síla… Respekt…

Vaše otázka mne inspirovala k mým ranním 😉

venkovan

V noci před spaním jsem se podíval, k posteli pro jistotu přidal kýbl, co kdyby mne přepadla mořská nemoc.
Film Dokonalá bouře není tak pohádkově krásný jako tyto záběry z reálu.
A k Šumavě – pročetl jsem si své odpovědi – mám pocit, že jsem jen něco blbě napsal (možná o Řecku – vnímám jejich problém trochu jinak než Śumavu). Nicméně ochránce kůrovců bych nakopal. A když se sejdu i s lidmi z nadací kteří i napodobné aktivistické projekty poskytují granty, tak přiznávají, že je to špatně co tam bylo uděláno.
Ale jsem optimista – Šumava se zalesní uměle i v bezzásahových zónách. Možná, že ne za našeho života, ale až po buřeni která neudrží srážky sjede voda do Prahy, tam vypláchne zas nějaké kanceláře a v okolí chaty, a v hodnocení příčiny povodně bude – snížená schopnost Šumavy akumulovat srážky, tak se bude sázet i kořínky nahoru.
A díky za prezentaci. na Šumavě jsem nebyl leta, chci si ji zachovat v paměti takovou jakou byla. Ty fotky ukazují to, co jsem kůrovcomilovníkům psal. Zarůstání travinami, rozptýlený nálet – ztracená funkce lesa na obrovském území.

hanulka11

miluji plavbu lodí po moři, ale tohle byla moc velká síla…