shadow vj

co uděláte s mrtvím křečkem

za chvíli mi umře křeček co snim udělat

Hlasujte v anketě

Odpovědi
beer

pohřbýt

Záleží jen na tvém přístupu, možné je cokoliv. Moje dcera jej pohřbila na zahradě, já to také tak se zvířaty dělával.

Kapicka

vyhodit do odpadu

Doplňuji:
Mně vždy když umřel křeček,tak mi mamka řekla že ho mám vyhodit do odpadu.Ale možnost ho pohřbít je také vhodná

Deniii94

pohřbýt

honza19hk

vyhodit do odpadu

sevos

vyhodit do odpadu

karolka<3

pohřbýt

BANAN93

pohřbýt

Bessie

pohřbýt

Doplňuji:
Já jsem svého křečíka pohřbila. Udělej to taky bude to tak nejlepší.

Miniem

pohřbýt

Kajolka

Ahoj, máte prosím zkušenosti s kremací zvířátek ve zvířecích krematoriích?

Honzin8

Ahoj, od kud jsi? Já vím, že je v Praze a taky v Ústí… Tak co je pro tebe lepší?

KaraskovaAl

No, ono je to krematorium zvířat taky v Plzni i v Budějovicích. Myslím, že je dostupné docela dosti lidem :)

Cizecek.M

Hele, ono do Prahy není daleko, ale kdo je z Ústí nebo to má do Ústí blíž, tak je to jistě pohodlné.

Derrynka

Já bych jen chtěla říct, že oni mají v republice víc poboček. Takže si stačí najít tu, která je vám nejblíž. Krom Prahy a Ústí, jsou i v Budějovicích a v Plzni.

Cizecek.M

Aha, tak to je super. Já jsem ani nevěděla, že mají víc poboček :) To je senzační… Ta služba je skvělá, takže je perfektní, že je dostupná tolika lidem.

Cizecek.M

Ahoj, my ano. Jedno je u nás v Ústí. Oslovili jsme je a byli jsme spokojeni moc.

Derrynka

Taky jsme s nimi jednali a nechali u nich zpopelnit naši kočičku. A jsem moc ráda, že tady ta možnost je. Jsou perfektní, velmi lidský přístup, ale zároveň profíci a upomínkové předměty super.

KaraskovaAl

Koukala jsem se na kremacezviratus­ti.cz a ty upomínkové předměty mají moc hezké. Co sis nechala udělat?

Kajolka

A v Ústí je co za službu prosím?

Cizecek.M

Ahoj, rozhodla ses nakonec pro tu kremaci? Nebo jak jste to vyřešili?

Cizecek.M

Ahoj, v ústí je to kremacezviratusti. Koukni se na ně, oni mají na webu vše moc hezky popsané.

Cizecek.M

Ahoj, podívej se na kremacezviratus­ti.cz. To je přesně ono :) Jak říkám, my jsme u nich byli a spokojenost.

Vercule

Ahoj, nechli jste si u nich udělat nejaký ten upomínkový předmět?

Vercule

No, co jsem se tak dívala, tak by to měla být tat služba kremacezviratusti :) Znáš ji nebo se chystáš je oslovit?

Vercule

Tohle, přesně tohle by mě taky zajímalo. Zrovna tuhle smutnou událost taky řešíme a to krematorium mi přijde jako vhodný způsob posledního rozloučení.

Lucijej

Já bych si ho nechala vycpat :o)