shadow vj

co uděláte s kočičkoů co má nadváhu

naše kočička je po kastraci a je moc tlůstá

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

dieta

Plus více pohybu. To znamená více si s ní hrát, ať vydává více energie. Složité to není, kočku ke hře vyprovokuješ kdykoliv. Dietní kočičí žrádlo je je běžně v prodeji, s další potravou musíš být ale rozumný ty.
Jinak jako chovatel začátečník (předpoklad) můžeš kvůli nadváze kočičky veterináře navštívit – poradí ti jak na dietu i hry.

Další odpovědi
honza19hk

dieta

Doplňuji:
pokud ji máš doma de ji dietu.Pokud je to venkovní kočka tak tam to bude horší.

mosoj

dieta

Tak jako u lidí dej jí míň jídla. Venku se sama nepřežere. Nesmíš dát na její pěkné oči.