zzzzz

Co udělat se svetrem, aby přestal kousat?

Mám krásný šatový svetr, ale kouše, hlavně švy koušou:-((
Četla jsem, že se má dát do mrazáku, mrazila jsem ho týden v kuse, kouše pořád:-(( Použila jsem všelijaké aviváže, kondicionery na vlasy, ocet a pořád kouše:-(((

Nevíte co by mohlo pomoct? Nechci ho vyhodit:-(

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

To, cos vyjmenovala jsem dělávala taky, ale nepomáhá nic, prostě hnusnej matroš, pomůže jen podšít, ale to je hrozně pracný, a už to nebude ono

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Doporučuji přečíst:http://www.mod­nipeklo.cz/ra­di/kousavy-svetr-lze-neco-delat/

anonym

Obávám se, že nepomůže nic…
Jaká je to vlna? – příště si vyber svetr z merina (nebo kašmíru) – ale třeba kámoška má tu smůlu, že ji i merino kouše – takže vlnu prostě nemůže nosit).

PetrXY

Zkuste mu vytrhat zuby.