Tara

Co udělat se psem,když nemam nikoho a odjíždím mimo republiku?

Je mi ho lito,ale mám zlé sousedy.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud neni žádný vhodný známý, tak existují psí hotely, i dočasné umístění v útulku by šlo dohodnout, další možnosti jsou vzít psa sebou, nebo zrušit zahraniční cestu.Toto vše by ale mělo být jasné člověku před tím, než si psa pořídí.

Další odpovědi
dědapetr

Zkusit psí hotel.

hanulka11

jedině psí hotel , nebo útulek

Alesh

Vzít ho s sebou nebo ho dát do psího hotelu nebo ke známým. Jiná možnost asi nebude.

rtepp

Dát ho prozatím do psího útulku.

HOMER

Vzít ho ssebou asi nemůžeš,takže zbývá buď najít někoho kdo se o něj postará,třeba za nějakou finanční odměnu na dobu kdy budeš pryč,nebo rovnou darovat,nebo v nejhorším případě ho dát do útulku.

Ponytail

Domluvit se s nějakým útulkem, jeho pobyt samozřejmě zaplatit.

arygnoc

jak zlé sousedy?
protože máte psa?

no mně by se to také nelíbilo, byty jsou pro lidi, ne pro psy.

Když jste si toho psa pořizovala, měla jste vědět, že ho budete muset tahat ssebou, je to živý tvor a ne VĚC, tak se podle toho, prosím chovejte – máte zodpovědnost! A to stojí čas, peníze, sebeobětování. A ne psa odložit jako věc.

Tak se nestěžujte na sousedy.