Miroslavst

Co udělat s výhrou ve sportce?

Dnes jsem čekal na losování sportky a zjistil jsem, že jsem vyhrál první pořadí. Možná bych se rozdělil. Kolik by jste chtěli půjčit?
Doplňuji:
A tak jsem se rozhodl, že nepůjčím, protože jsem vlastně ani nevyhrál. Ale snaha byla. Ale jestli někdo vyhrál, mohl by naopak půjčit mě.

Nejlepší odpověď
iwetax

Půjčit ne , ale mohl by jste mi zaplatit nájem a internet za jeden rok.

Další odpovědi
mojitek

To by bylo hned „věrných“ kamaradu … :o)

9 řemesel

Věnovat na doučování , neboť "kdyby jste tak i my by jsme aby vy by jste …brrr

Lucimia

Kolik jste vyhrál? Gratuluji.

led

trpezlivo čakať na výpalníkov

martina1

Gratuluji!My taky občas vsadíme,ale nikdy jsme nevyhráli.Vždycky říkám,že bych ani nechtěla vyhrát vysokou výhru.Jsem"skrom­ná"za 5milionů bychom splatili hypotéku,zajeli si na dovolenou s dětmi a koupili si slušná auta na ježdění do práce,ale…Dobře si rozmyslete,komu kde půjčíte,aby jste ty peníze taky ještě někdy viděl zpátky.
nemělo z toho vyznít,že chci půjčit.Stačí,že dlužíme bance,ale to jinak nešlo…

RAB

Gratuluji! Co s ní udělat? Použít nebo uložit do banky.

NickD

Osobně bych neřešil otázku"co s penězna" když je nemám.Spíš bych řešil jak si je dobře vydělat a to ostatní příjde postupně samo…
Dnes si za 5 mil.zařídíte tak akorát životní úroveň odpovídající dnešní době.A co za to pořídit víte určitě všichni moc dobře…

Miroslavst

Uživatel(ka) Ostrovidka odpověděla na moji otázku takto:
jsi vůl, proč to děláš? A správně je byste a půjčit mně (jako komu, víš, 3.pád).
Hodně stěstí ve hře.
Administrátor smazal následně její odpověď, když jsem se vás uživatelů ptal, zda Ostrovidka sežrala všechnu moudrost světa, že může nadávat a opravovat chyby.
Vidím, že někdo tady nadávat může a někdo třeba jen napíše trochu zvláštní slovo a je hned smazáno.
Je tady administrátor bohem, který drží s některými uživateli?