Kroupič

Co udělat s maticí když prudí?

Matice je máma :D A co děláte vy když vás rodiče prudí?

Nejlepší odpověď
dudu

Sedmadvacetiletý muž říká svému příteli:
„Je pozoruhodné jak můj otec za posledních deset roků zmoudřel., když jsem měl sedmnáct jeho názory byly často naprosto nemožné a někdy až přiblblé. Je překvapisvé, že dnes se téměř ve všech zásadních otázkách shodujeme“!?

Další odpovědi
melanie

Zalezu si do pokoje a počkám
A mimochodem buď rád, že svoje rodiče máš, někteří je nemají !

Hamon

Řeknu si: maminka má nejspíš pravdu, budu se muset nad sebou zamyslet.

nonnel

Matice je matematický pojem. Co znamená u tebe? Jednou budeš prudit ty, jiné, tobě podobné a budeš se divit, co to je za mládež.

Krakis

Ty říkáš mámě matice ? a táta je co – šroubek ? Koukám,že nějaká úcta je ti ukradená…

anonym

„Matice“ určitě ví, proč prudí, „synec“ určitě příjde na to, jak dát věci do pořádku, aby „zřizovatelé“ měli už konečně taky klid a nemuseli prudit nezbedného jinocha 🙂