kikinka2210

Co udělat s listama??

Ahojky lidičky,mám doma natrhaný žlutý javorový listy co s nimi???Jen na nějakou výzdobu třeba něco jako podzimní věnec :)

Nejlepší odpověď
ReHu

Viděla jsem pěkný věnec z listí. Byly připevněny ke korpusu pomocí „skobiček“ z drátu, listy byly připevněny uprostřed a listy tak byly shrnuté a trčely do výšky a věnec působil plasticky a hustě.

Další odpovědi
hanulka11

Jestli jich máš hodně ,viděla jsem navlečené na vlasci /může být i slabší provázek/ a tvořily jakéhosi hada a vypadalo to moc pěkně , můžeš to zavěsit či jen někam položit.

to je hezké ty růžičky z javorových listů

Radak

My jsme je navlékali nebo navazovali za stonky na nit jako korále nebo girlandy a rozvěsili jsme je, třeba od obrazu k lustru apod.

hanjimka

Zkus toto,nebo taky dělám hada,kterého pak jen položím na stůl nebo jím obtočím obrázky.Hada jen navleču na provázek a na konce dám třeba pár jeřabin nebo šípků.

Zdroj: http://www.chy­trazena.cz/ro­dina/vyrob-si-sama/vyrob-si-sama-navod-na-ruzicky-z-listi-11845.html