panenka

Co udělat aby se mě každých 10 minut na mém mobilu neobjevovala zpráva připojení se nezdařilo

Dobrý den dceři jsem půjčila svůj mobil Samsung GT 5620 před chvílí mě přišla že se mě tam objevuje furt připojení se nezdařilo dá ok a za chvíli se to objeví zas můžete mě prosím poradit co udělat aby se mě to neobjevovalo?děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vypnout a znova zapnout.

Další odpovědi
tuCZek

někde tam bude v nastavení automatické připojování.

anonym

zrušit si internet v mobilu a nebo zrušit automatické připojování. pokud máš O2 tak si ho zrušíš odesláním SMS na 999111 s textem DIVM
SMS je zdarma

DDarent

nejspíš je nastavený program který se aktualizuje každých deset minut......
já mám GT 8500 což je vyšší verze toho tvého ale já sem neustále připojen na wifi…
V noci vypnu wifi a ráno první co se mi zobrazí na ploše- Připojení k síti se nezdařilo…(tyto 2 mobily mají stejný operační systém)