Nechápavé

Co udělat aby mi šlo z počítače přetáhnout písničky do mobilu…

Kdyz to strcim pres USB tak me to vzdy napise instalace se nepodarila..Jaky si mam stahnout ovladac pro USB ? Aby mi sli pretahnout pisnicky a vsechno ?
Co udelat poradte prosím

Nejlepší odpověď
www

Nejjednodušší je vložit pamětovou kartu z mobilu do PC a hudbu na ní zkopírovat, případně využít BT.
Dalším způsobem je instalace programu Nokia,Sony..(dle druhu mobilu) PC Suite do počítače a pak můžeš přetahovat, zálohovat kontakty, stahovat new SW ap. dle libosti 🙂
Zkušenost