krpik

Co udělat, aby mi autokamera nerušila radio?

Mam autokameru Gembird DCAM-007 Full HD a když ji zapojím do autozapalování tak se mi zhorší kvalita radio stanic.
Nevíte jak tuto závadu odstranít?

Nejlepší odpověď
gecco

Kamera samotná velmi pravděpodobně neruší, ruší její napaječ (mimochodem – autozapalování asi nebude ten správný termín)…
😉
Zkus vyměnit ten měnič 12VDC/5VDC (zástrčku do autozapalovače) za nějakou kvalitní (mám za cca 150,– a neruší nic)…
😉

krpik

Můžeš mi poslat co máš? Já nechci ten kabel zničit k vůli záruce. Ještě mě napadlo koupit usb konektor na autozapalování ale potřeboval bych kabel usb na micro usb asi 3 – 4m aby mi vyšel až k zpětnému zrcátku

gecco

Mám právě měnič autozapalovač 12VDC/USB 5VDC, 2,1 A (něco, jako toto – http://www.elektro-elpos.cz/adapter-do-auta-connect-it-power-charger-12v-se-dvema-usb-porty-2-1-a-1-a-cerny/ )…
Pokud jde o kabel – tak dlouhé se shání hůř (po data už mají velký útlum), ale není problém koupit prodlužku USB-USB a tím ten USB-mikroUSB prodloužit (nepíšeš, jestli máš mikroUSB 2.0 nebo 3.0, takže konkrétní kabel ti nenajdu)…