Michal

Co udělat,aby jsme se zase vrátili na zem a normálně žili a pracovali?

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne,na zemi jsme,většina pracuje a normálně žije.Chtěli jsme demokracii,tak si ji musíme zasloužit.Někdy to dost bolí,a vypadá to,že jde všechno pomalu.A protože rádi poukazujeme a srovnáváme se západem,hlavně s USA,tak tam se o ní snaží nějakých 400 let.A nemyslím si,že by to snažení měli ukončené.

Další odpovědi
mosoj

Tak to musíme nejdříve zpátky na stromy !!

ten který je

Pořádně se vyspat a přestat už pít.;-)

venkovan

Perte se o dodržování základů demokracie. Pokud jen sníte u PC, těžko budete normálně žít a pracovat!

vecernice

Další z možností je osídlit jinou planetu a začít znovu,protože mě už delší dobu připadne,že takhle to prostě není a kdo to tak chce a dělá,tak je ten špatnej a jen platí.Asi už nic není normální…

pusinka50

Zaplať 1,5 bilionu státního dluhu a vyházej celej parlament a vyšší státní úředníky z oken, než se daj zas dohromady jejich nástupci, čili jiný svině – který se budou navzájem uplácet milionovými úplatky z našich daní, pak by mohl bejt možná pár let svatej klid

FikeCZ

co?? odejit z evropske unie :)

lexx

jednoduché, srovnávej se s Etiopii, Somálskem, Bangladešem či Indii, to jsme pak životní úrovní praví polobozi