postcd

Co udělat aby auto v „polopřevodu“ mohlo být používáno?

auto v polopřevodu, je tedy nyní úředně zaniklé. když toto auto koupí někdo třetí, co musí udělat aby mohl auto provozovat, mít registrované a spz ? kolik to asi bude stát když jde o auto z roku 2005, Škoda Octavia.

Odpovědi
JájsemRaibek

Bohužel nic, auto bylo vyřazeno z provozu.
Jediná snad možnost by byla projít celou mašinérií schvalovacího procesu a bylo by to velmi nákladné.
Nevyplatí se.
Tudíž pokud jej někdo koupí, koupí jen železo, případně náhradní díly.

mosoj

Nic , auto je vyřazené z provozu a bastafidli.

Co to je schvalovací proces ?

HonzikPernik

Dobry den, neni mozne jiz nic delat, auto nelze prihlasit, je to neco jako, kdyz Vam propadnou klice do more v pekne hloubce.

cukrar

Vyřazené vozidlo nejde vrátit do provozu. Jen na náhradní díly.