rosinka

Co udělal Barbakan špatného?

Nejdřív jsem to dala do diskuze u jeho včerejší otázky, ale nakonec jsem si řekla, že by to mělo být v otázce. Jde mi o to, že nechápu, proč se na něj za jeho dotaz Dr.Axl, annas a Andělé tak obořili. Annas mi řekla, že nevím, o co tu jde. To je pravda a určitě nejsem sama, kdo to neví. Co se tady stalo, proč je to tak citlivé téma – otázky a modrá lišta? Proč se někdo málem bojí zadat otázku a hned se hájí, že ji v modré liště nenašel? Mně a většině je to přece jedno. Myslím si, že na kárání a napomínání tady nemá nikdo právo. A vůbec, zapomněli jste tady na trochu nadlehčení a humoru? Vyjasněte mi to, prosím, včetně té mé „pozornosti vůči annas“, které si vážím,ale ne zas příliš. Vážím si jí jako několik dalších lidí tady.

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším také o co jde, ale občas se tady dějí věci asi ne zcela standartní. Ať už se týká mazání otázek a odpovědí, bodování a dalších věcí. Snažil jsem se to původně taky zjistit, bohužel narazil jsem jen na neproniknutelnou barieru. Tak jsem to vzdal, nic jiného tzaky nezbývá, snad ještě odejít.
Pokud nemáš jasno, zkus se obrátit na Dr.Axla, ten mívá více informací než ostatní, alespoň mě několikrát odpověděl .
Nedělej si s tím problémy, v demokracii je to přece vždycky, že jsou si všichni rovní a někteří ještě rovnější.

Další odpovědi
annas

Vkládání otázek, které se týkají dotazu na konkrétního uživatele, jsou proti Kodexu. K tomu slouží právě diskuze.
Četla jste můj vložený odkaz u odpovědi na Barbakanovu otázku?
Doplňuji:
Stačí si přečíst odkaz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-poradte-jaky-vid-patri-ke-slovesu-modli-se-a-klid-se-a-jak-zni-opacna-verze-diky

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaky-patrny-rozdil-mezi#discussion