Avatar uživatele
bolak

Co udělá věštkyně, která se specializuje výhradně na čtení z ruky, když k ní přijde chlápek a …

…nemá ruce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, barnajka, Wang, Damiana před 4215 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Řekne mu: „Ve vašem životě se v minulosti udála nějaká nešťastná událost… ale vás nic nezlomí, jste šprýmař a jako takový budete dlouho žít…“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wang

Vymyslet se dá leccos. Bolakovi děkuju, že to téma nakousl.

Mě v dětství třeba fascinoval Vinnetou, jak uměl podle stop určit směr jízdy stopovaného koně, váhu jezdce, jeho barvu pleti a národnost jeho manželky. Old Shatterhand mezitím svým loveckým nožem rozkrojil exkrement ležící na okraji stezky a zjistil, že ho**o je ještě teplý a jezdec je za horizontem.

Někdo z takových věcí hold vyroste (jako já z Vinnetoua), někdo s dětskou umíněností věří bludům až do své smrti.

A když mu prachy nezbývají pomalu ani na ten žvanec, dojde si za 500,– !!! pro analýzu k věštkyni nebo kartářce. A ty děvy prostořeké a vychytralé mu neřeknou: přestaň vyhazovat peníze za takový ptákoviny a mysli!

Doplňuji:
mojitku: ty neplácej!
Nebo taky vidíš budoucnost? Možná tak vidíš dvakrát.
Věř si, čemu chceš, ale s tímhle na mě nechoď.

Psycholog, transformativní kouč, psychoterapeut – to jsou lidi, co to uměj. To jsou ti, co odborně (pomocí zjednodušující strategie) pomohou člověku objevit jinej úhel pohledu na svůj život.

Kartářky, věštkyně a všichni jim podobní jsou (dle mýho – necpu ti to) podvodníci a hráči balamutící prosté lidi, přiživující v nich nezdravou a nezralou fantazii, živící se na jejich nevzdělanosti a naivitě. Mající navíc tu drzost, pasovat se na médium s nadpřirozenými vlastnostmi.

Drzost, podvod, tečka.

Upravil/a: Wang

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pájo Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pošle ho ke kartářce.
Doplňuji:
Mimochodem, bolaku, dá se číst i z obličeje. Taky taková metoda, která by se Ti líbila. A teď dáš otázku, že k takové věštkyni přijde klient bez hlavy, viď? Co si s tím ta chuděrka počne? Ta si poradí. Jen aby si s tím poradil potom ten, co pořád někam chodí a něco mu chybí…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

a co když mu nakonec kartářka řekne: „vytáhněte si nějakou kartu“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

..tak se asi slušně zasměje 🙂
Wang : plácáš nesmysly. Nepleť sprostý podvodníky mezi lidi co to opravdu umí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ocko: ale prosimtě ocko, aby přišel bez hlavy, to je přece holej nesmysl, ale bez obličeje by přijít moch, to se klidně stát může.

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bolaku, nepros, Ty mne dojímáš i tak dost často k slzám. Chceš-li to slyšet, tak se svými nápady jsi fakt berzkonkurenční. Na vše máš odpověď, tak proč chceš odpovědi ještě od jiných lidí?

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Rád si vyslechnu i názory ostatních na dané téma, často se nad nimi hodně zasměju.

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Má ji, akorát ji nemá s sebou :D

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

manon: jak může dlouho žít když nemá čáru života? :D

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já to uplně vidim :)) jak tam mává těma kadidlama, oči vsloup a mystickým hlasem překládá obrazy které jsou ji promítány …„MOMENT!! už to vidííím, už to cítím…něco se vám stalo že? … nějaká nehoda!!!“ (bingo :))))

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:D Taky jsem to plasticky viděla :)

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Wang

Tohle se mi na bolakovi vždycky líbilo! Témata, kolem kterých se vytváří přiblblá aura autentičnosti, pravdivosti, malomyslné důvěry v někoho, kdo vidí dál, než ostatní (většinou vidí těm lidem akorát do peněženky) …bolak pročísne s takovým přehledem a přitom s jiskrou šibala v oku (tak si ho dovedu představit) bravůrou jemu vlastní, kdy pobaví nejen sebe, ale i mě. Jen tak dál, jsi MythBuster!

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no ne ocko, ale logicky (ty seš z oboru, ty mi to vysvětlíš) tak ten člověk v podstatě nemá žádnej osud, nemá žádný zdraví, štěstí, rodinej život.. atakdále atakdále, protože ty linie který tohle všechno charakterizujou, ty tam prostě nejsou… když nemá ruce

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bolaku, Ty mne opravdu zničíš. Víš co, objednej si u mne termín, sbal sebou pětistovku a budeš chytřejší…

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

upřímně ocko, než bych si u tebe nechal dvakrát zavěštit, to bych ty dvě pětistovky radši vzal a dal je Aleshovi, ten mi totiž nabídnul mnohem rozumnější investici

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nechali-byste-si-ode-me-dat-facku-kdybych-vam-za-to-dal-tisicovku

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Upřímnost za upřímnost – kdybys někdy byl v úzkých, tak to vážně na Odpovědích na Tebe neprásknu, ale nepřej si vědět, jakou z toho budu mít bžundu. Znáš to: Nikdy neříkej nikdy? Je to velká moudrost. Ale ten Alesh může být v některých případech účinnější.

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak zahlasuj správně do ankety a uvidíme, možná že se u tebe opravdu stavim…

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Osud má, jen už v něm nejde číst

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek