Moniccc

Co udělá příliv Asiatů do ČR s trhem práce v ČR a v Asii?

Dnes jsme měli v testu graficky znárnit situaci viz otázka nahoře.
Do ČR se stěhuje stále více Asiatů a jaký to má vliv na trh práce u nás i v Asii. Jak byste to znázornili v grafu? Měli jsme načrtnout graf v ČR i v Asii. Já osobně posunula nabídkovou křivku práce v Asii doleva a v ČR opačně. Je to dobře?
Moc díky za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Tak to je ´drsná´ otázka…
;-DD
Je to dobře, ale jen za předpokladu, že jsi ´nabídkový´ graf nakreslila tak, jak je asi nejobvyklejší… Pokud jinak, čertví…*)
;-DD
___
Mimochodem – trh práce v ČR je tak malý (vůči témuž v Asii), že nějaký odliv pracovníků do Česka tamní ekonomiky vůbec nezaznamenají.
😉
___
*) pokud se chceš ptát na nějaký graf (apod.) – příště jeho obrázek vlož někam na web a sem dej odkaz…

Další odpovědi
Drap

U nás se to může projevit o něco vyšší nezaměstnaností. V Asii se to neprojevívůbec

mosoj

Přečti si něco o Sibyle. Žlutý mor nejsou jenom Číňané, zdá se že vůbec.