vecerkalukas

co udela cukr ze psem ?

muze pes aspon jednu kostku cukru? co by to s nim udelalo jestli by ji snedl?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedna kostka s ním neudělá nic, ale nic se nesmí přehínět. Obecně mají psi cukr velmi rádi.

Další odpovědi
lukas.zmizik

tak to se mi jeste nepodarilo dostat do naseho psa cukr? leda nasilim? cukr prakticky nic, ale po cokolade (krome te z polska) asi odejde do psiho nebe

roxy52

Jedna kostka s ním nic neudělá,ale ve větším množství ,všechno sladké ,působí na pejska jako jed.Velmi důrazně nedoporučuji dávat psům sladkosti v jakémkoliv složení.V obchodech se dají koupit třeba psí čokolády,nebo podobné pamlsky,tak ty nevadí,bo jejich složení není pro psa nebezpečné.Na­opak,ještě tam bývají různé vitamíny atd.

samicek333

Můžete to zkusit, ale jak už někdo psal, jsou pro ně jedovaté, takže my kupujeme psí čokoládu. Rychle se po sladkém tloustne – platí i u zvířat. Náš pes miluje sladké…:)

Kuliočková

Já bych řekla že nic…Hlavně psovi nedávej čokoládu tře malinko jo ale jinak s tou opatrně jinak sušenky kolik chceš a prý se říká že po cukru jsou psi poslušnější…:-)