Georgo2010

Co u Vás rozhoduje o nákupu při prohlížení reklamních letáků?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyz zrovna neco potrebuji a je to v letacku , tak mam pocit , ze jsem nakoupila levne … a mozna , ze kdybych sla do vedlejsiho supermarketu , tak by to tam meli bez " akce " a jeste levnejsi. Ale to uz je na me moc slozite. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Děda Louda

Ať s letáky nebo bez nich, rozhoduje to, co chci koupit. V mém případě je to papírek s poznámkami, pokud ovšem nezůstane doma.
Reklama mě netankuje.

fablen

u mě rozhoduje spíše to, v kterém obchodě je zboží nabízeno, např. Penny má málokdy zboží v akci vůbec skladem (vyprodáno), Lidl je na tom mnohem lépe.

Chodím raději tam, kde se mi lépe nakupuje (třeba 13 km vzdálenější Tesco), kde nečekám půl hodiny ve frontě a pokud zároveň koupím i něco z toho co mají právě v akci, mám z toho radost.

venkovan

Tedy reklamní letáky si fakt občas beru – zzpravidla v zimě když si zapomenu přes noc vysišit boty, tak letáky to jistí. Nevím k čemu jinému by se daly použít – jo bezdomáči je vybírají z kontíků, vkládají do igelitek a dělají si z nich v houští „postele“.