Avatar uživatele
Heřman

Co tomu notebooku asi chybí.

Moje kamarádka má notebook k internetu jí jde připojit přes WIFI a LAN kabel ale nejde jí připojit přes mobil nebo přes mobilní internet http://www.kmo­bilu.cz/images/con­tents/hwe160.jpg co jí asi chybí v notebooku že jí nejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Chybí jí (v případě mobilu) aplikace k použití mobilu jako modemu. Třeba SE ji ale nepotřebují, stačí nastavit mobil jako modem a propojit kabelem s PC pomocí USB.
V případě druhém zasunout a řídit se pokyny PC. Poté v PC zvolit v nastavení způsob připojení.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Úplně stejný problém jsem měl se stejným O2 mob. připojením i přes různá doporučení,dokonce telefonem od operátora.Nakonec mi nezbylo nic jiného,než dojít jejich prodejnu a za 10 minut vše fungovalo.Přes telefon se nepřipojuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ondra07

Tak, když ten „usb flash internet“ zapojí do počítače, tak by se jí to mělo nainstalovat, proběhne instalace a mělo by to být, ale jestli se jí neudělá instalace tak opravdu nevím, možná má nějaký problém v „driveru usb“, že jí ten notebook ani ten „usb flash internet“ nenajde.A nebo nějaká chyba v kompatibilitě, ale takhle z hlavy to nedokážu říct, to bych musel vidět :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek