Heřman

Co tomu notebooku asi chybí.

Moje kamarádka má notebook k internetu jí jde připojit přes WIFI a LAN kabel ale nejde jí připojit přes mobil nebo přes mobilní internet http://www.kmo­bilu.cz/images/con­tents/hwe160.jpg co jí asi chybí v notebooku že jí nejde.

Nejlepší odpověď
www

Chybí jí (v případě mobilu) aplikace k použití mobilu jako modemu. Třeba SE ji ale nepotřebují, stačí nastavit mobil jako modem a propojit kabelem s PC pomocí USB.
V případě druhém zasunout a řídit se pokyny PC. Poté v PC zvolit v nastavení způsob připojení.
Zkušenost

Další odpovědi
tom004

Úplně stejný problém jsem měl se stejným O2 mob. připojením i přes různá doporučení,dokonce telefonem od operátora.Nakonec mi nezbylo nic jiného,než dojít jejich prodejnu a za 10 minut vše fungovalo.Přes telefon se nepřipojuji.

ondra07

Tak, když ten „usb flash internet“ zapojí do počítače, tak by se jí to mělo nainstalovat, proběhne instalace a mělo by to být, ale jestli se jí neudělá instalace tak opravdu nevím, možná má nějaký problém v „driveru usb“, že jí ten notebook ani ten „usb flash internet“ nenajde.A nebo nějaká chyba v kompatibilitě, ale takhle z hlavy to nedokážu říct, to bych musel vidět :)