bolak

Co to znamená „zmizet indiánským způsobem“?

marci1: to je možný, autobusem ale určitě nejezděj, tam jsem pečenej vařenej a žádnýho jsem tam ještě nepotkal, ale možná že jen žiju v nějakým pro indiány nehostinným prostředí, ty seš z prahy?

gecco: já je mám dost hlasitý, takže to nic neznamená

Nejlepší odpověď
gecco

To je tak ne(z)pozorovatelné zmizení, že i tvůj ´prd´ si při mizení získá větší pozornost…
😉

Další odpovědi
annas

Slovo indián má podlel PSJC více významů. Takže indiánské zmizení je možné dalšími způsoby kromě nepozorovatelného.

1.„Byl mžikem naložen do sidecaru policejního Indiana.“
2. Nebo je možné uletět jako holub – indián.
3. Zmizet jako krocan = indián.
„Onehdy pošel indián a dvě husy“.

marci1

Indiáni dokáží chodit a hlavně našlapovat tak tiše, že se mohou přiblížit nebo se ztratit nepříteli bez toho, že by byli slyšeni. Zcela neslyšně. 🙂

led

A to ešte nedávno Indiáni mizli ako Angličania, no vidíte, teraz tu bol a už nie je.
bolak, nečítajte toľko rodokapsy a komiksy, pozrite si mayovky.