Jahoda

Co to znamená refresh F5?

Co to znamená refresh F5? Kamarádce ta stránka jde. to nevadí? moc děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

nevadí, stiskem klávesy F5 nic nezkazíte a stojí to za pokus, mně to zatím vždy pomohlo. Refresh se v tomto smyslu překládá jako „aktualizovat“.

Další odpovědi
Retko

Tim tlacitkem si jednoduse nactete stranku znova. Je to podobny, jakoby jste ji zavreli a otevreli znova. Jen jednodussi.

Tombik

Refresh najdeš také v prohlížeči v horním panelu. Většinou je to ikonka se šipkou.