vevinka007

Co to znamená? Prosím

Jdu 29.11. s loktem vytahovat ššroub a drát.
V papírech mám napsané PROVÉST PŘEDOPERAČNÍ PEDIATRICKÉ VYŠETŘENÍ <= Co to znamená prosím.. Nebo co mi tam budou dělat? Děkuji
Doplňuji:
barbakan: tam jsem se dívala ale jsou to pojmy které neznám a nevím co to je, právě proto to chci vědět

Nejlepší odpověď
anonym

provést předoperační vyšetření dítěte-mládeže.
Pediatr je lékař pro děti a dorost, předoperační vyšetření je vyšetření před operací, např. tlak, srdce, odběr krve atd.

Další odpovědi
anonym

Požadované máš v odkazu.
Doplňuji:
Bude ti odebrána krev,moč,lékař tě fyzicky vyšetří.Je to nedílnou součásti před operací.Je poznat,že jsi ještě mladá a tak to vyšetření není až tak náročné.

Zdroj: http://www.ne­mocnice-stod.cz/soubo­ry/aro/metod_do­por.pdf

iceT

http://www.ule­kare.cz/clanek/pre­doperacni-vysetreni-1100

pediatr je dětský lékař,a proto si myslím,že tě bude vyšetřovat dětský lékař,aby se zjistilo,jestli je vhodné ten šroub vyndat nebo ho tam ještě nechat.Předoperační vyšetření slouží k tomu,aby se zjistilo,zda je vhodné tě operovat,jestli nejsi nějak nemocná,tak se sbytečně nestresuj.

led

vevinka007,
po tomto operačnom zásahu (vytiahnutie železa), budeš musieť ešte veľa cvičiť. Cvič, aj keď sa ti nebude chcieť. Ak chceš dosiahnúť dobré výsledky, neulievaj sa pri tom. Nie si sama, kto mal podobné problémy a vyliečili sa, takže žiadny strach…