Avatar uživatele
norek

Co to znamená Plugin?

někdy se mi objevi na stránkach požadovaný plugin není nainstalovaný.co to znamená?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4592 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nevím jestli to nazvu zcela přesně. Pluginy jsou softwarové prográmky kterými lze rozšířit vlastnosti a možnosti určitých programů. Hodně rozšířené je te ve fotografování u Photoshopu. Fungují pouze ve spolupráci s programem pro který jsou určeny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

zatím žádná odpověď nebyla v praktickém duchu a v návaznosti na internetové stránky které jste v dotazu zmínila , takže… vyhneme se tedy tentokrát teorii… bez pluginu internetového prohlížeče nemůže být na stránce zobrazen veškerý obsah protože ten je částečně ve formátu kterému prohlížeč sám o sobě nerozumí … typicky Flash, Java nebo třeba google Earth. plugin je v tomto případě doplněk prohlížeče ( skoro program) který si danou část stránky vezme na starost a aniž by to musel dělat prohlížeč samotný, danou část webové stránky zobrazí\ interpretuje. pod následujícím odkazem najdete pluginy pro internetový prohlížeč Firefox

Zdroj: https://addons.mozilla.org/…rowse/type:7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Plugin-Zásuvný modul neboli plugin, také plug-in (neologismus vytvořený z anglického slovesa to plug in – zasunout) je software, který nepracuje samostatně, ale jako doplňkový modul jiné aplikace a rozšiřuje tak její funkčnost.
více zde v odkaze

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Plugin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

„Plugin“ je přesně to co popsala PANENKA.Jeho funkce a víznam je ať už u programů nebo internetových prohlížečů stejná.
Rozšiřuje možnosti a umožňuje to co samotný program bez těchto „podprogramů“ prostě neumí nebo neumožňuje.Tek jak to popsal GEORGE třeba u internetovích prohlížečů.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet