Avatar uživatele
Drap

Co to znamená, následovat, následovník a podobně ? Nepochopil jsem to. Sotva jsem přišel a jsem celý zmatenný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, briketka10, anonym, zzzzz, yukí před 4405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Odpoveď byla označena jako užitečná

zde jsem to četla ,zkus tomu porozumět

Pokud chcete sledovat pouze vybraná témata, můžete využít nástroje následování a pomocí záložky „Můj STREAM“ zobrazit právě ty informace, které vás zajímají nejvíce.

Následovat můžete jednotlivé kategorie a podkategorie, konkrétní otázky, klíčová slova nebo určité členy komunity. Uživatele následujete tím, že ho přidáte mezi své kontakty. Tím se automaticky stáváte jeho následovníkem. Počet následovníků ukazuje na oblíbenost uživatele v komunitě. Pod záložkou „Můj STREAM“ potom najdete proud informací, které se týkají následovaných položek, jako jsou nové otázky v následované kategorii, nové odpovědi následované otázky nebo odpovědi a otázky následovaných uživatelů.

Více o následování a STREAMU.
Doplňuji:
rozklikni si nápovědu a tam to je

Upravil/a: hanulka11

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vito Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

já žádného nemám, píše mi to 0. Hanulka11 to našla pěkně, ale jsem z toho víc zmatená, než když jsem nevěděla co to je.
Doplňuji:
Spíš než slovo „následovat“, by bylo vhodnější použít slovo „sledovat“. Ale to by bylo asi dost nepopulární.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vito

Zjednodušeně řečeno – to co následuji tak se pak zobrazuje ve streamu (záložka na úvodní stránce).
Můžu následovat: otázku, kategorii, jiného uživatele, klíčové slovo.
Ve streamu se pak zobrazují nejen otázky ale i pokud někdo odpoví nebo přidá příspěvek do diskuze. Je to vlastně rozšířený hlídač.
Pokud si přidám jiného uživatele do kontaktů tak se stávám jeho následovníkem a ve streamu se mi zobrazují jeho otázky nebo otázky na které odpoví. Počet následovníků pak logicky vyjadřuje to, že má uživatel zajímavé a užitečné odpovědi nebo je mezi ostatními populární.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yukí

následovat někoho znamená jít za ním ,já nevím musel bysto použít ve větě.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek