Drap

Co to znamená, následovat, následovník a podobně ? Nepochopil jsem to. Sotva jsem přišel a jsem celý zmatenný

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde jsem to četla ,zkus tomu porozumět

Pokud chcete sledovat pouze vybraná témata, můžete využít nástroje následování a pomocí záložky „Můj STREAM“ zobrazit právě ty informace, které vás zajímají nejvíce.

Následovat můžete jednotlivé kategorie a podkategorie, konkrétní otázky, klíčová slova nebo určité členy komunity. Uživatele následujete tím, že ho přidáte mezi své kontakty. Tím se automaticky stáváte jeho následovníkem. Počet následovníků ukazuje na oblíbenost uživatele v komunitě. Pod záložkou „Můj STREAM“ potom najdete proud informací, které se týkají následovaných položek, jako jsou nové otázky v následované kategorii, nové odpovědi následované otázky nebo odpovědi a otázky následovaných uživatelů.

Více o následování a STREAMU.
Doplňuji:
rozklikni si nápovědu a tam to je

Další odpovědi
zzzzz

já žádného nemám, píše mi to 0. Hanulka11 to našla pěkně, ale jsem z toho víc zmatená, než když jsem nevěděla co to je.
Doplňuji:
Spíš než slovo „následovat“, by bylo vhodnější použít slovo „sledovat“. Ale to by bylo asi dost nepopulární.

vito

Zjednodušeně řečeno – to co následuji tak se pak zobrazuje ve streamu (záložka na úvodní stránce).
Můžu následovat: otázku, kategorii, jiného uživatele, klíčové slovo.
Ve streamu se pak zobrazují nejen otázky ale i pokud někdo odpoví nebo přidá příspěvek do diskuze. Je to vlastně rozšířený hlídač.
Pokud si přidám jiného uživatele do kontaktů tak se stávám jeho následovníkem a ve streamu se mi zobrazují jeho otázky nebo otázky na které odpoví. Počet následovníků pak logicky vyjadřuje to, že má uživatel zajímavé a užitečné odpovědi nebo je mezi ostatními populární.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream

yukí

následovat někoho znamená jít za ním ,já nevím musel bysto použít ve větě.....