Lenča59

co to znamená náklonnost?

prosím řekněte, rodiče nejsou doma a na internetu to taky nemlžu najít. Prosím popište aby to tahle hloupá holka pochopila =D děkuji
Doplňuji:
děkuji a jak by prosím znělo přídavné jméno?? a jaká ještě můžou být slova když je nějaký člověk a mají ho všichni rádi, jakými jednotlivými slovy ho ještě popsat?? :)

Nejlepší odpověď
huxa

jestliže máš někoho ráda-máš k němu jistou náklonnost. Jestliže ti chutná čokoládá, máš k ní náklonnost

Synonyma:
• sympatie

• sklon

• dispozice

• náchylnost

• záliba

• tendence

• slabost