štamgast

Co to znamená mít „cicflajš“?

Doplňuji:
Myslím, myslím. Hledal jsem to pod různými varinatami-citflajš, cicflajš, cictflajš.. a nejvíc mi to hodilo na cicflajš.

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslíš spíš sicflajš.:-)
To znamená mít trpělivost, vydržet u něčeho do konce.

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/sic­flajs

Další odpovědi
Sůwa

Jak píše Damiana – je to trpělivost, vytrvalost. Slovo pochází z německého Sitzfleisch – zadnice ( sitzen = sedět ; Fleisch = maso ⇒ sedací maso ) SNČ

anonym

Ti, kdož vydrží u Odpovědí dostatečně dlouho denně vysedávat, těm rozhodně nechybí :))