Co to znamená lajfčil je to v hantecu ale nerozumím tomu. Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
hanulka11

Lajfčil-vládnul
Salcna nad goldnu (Sůl nad zlato)Úvodem: Je to vyprávěný přesně podle pohádky Byl jednou jeden král, vydržte až do konce. Zpočátku ten hantec ve Vás bude drhnout, ale pokud vydržíte, jediné oko nezůstane suchý.

Je to už hafo járů, co v jednom kingálství lajfčil king, kterej měl tři vodlitky…přeloženo Je to už hodně let co v jednom království vládl král a měl tři .....

Další odpovědi
rybíz

Já jsem si myslel, že kouřil.

oskar

Fajfrčil v hantecu znamená,že spal.

anonym

No nevím, nevím, já tvrdím, že „lajfčil“ znamená žil.