bolak

Co to znamená „keep calm & chive on“?

Nejlepší odpověď
quentos

zhruba „buď v klidu a za žádnou cenu se nevzdávej svých cílů, i když je to někdy těžký.“

Slovo prej pochází z míst, odkud zakladatelé tohoto „směru“ pocházejí – CHIcago + VEnice.
(Venice v tomto případě nejspíš nebude angl. překlad Benátek, nýbrž stejnojmenné město na Floridě.)
Doplňuji:
nutno dodat, že se zjevně jedná o slovní hříčku s „…live on“, kdy by větný celek dával větší smysl (buď v klidu a žij dál).

Zdroj: http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=Chive%20On

bolak

quentos: a co je to za směr? já že sem viděl na loupak.cz pár obrázků, kde to měli lidi napsaný na tričku nebo na jídlením lístku a ty obrázky maj bejt buď srandovní a nebo zajímavý, takže tomu jaksi taxi nerozumím..