Rokio

Co to znamená, když se o někom řekne, že propadl už v mateřské školce?

Co takový člověk musel udělat, aby získal toto označení?

Nejlepší odpověď
zjentek

Nemusel udělat vůbec nic.

Znamená to, že měl rodiče „budiž-k-ničemy“, ale nevybral si je. Pokud mu cestou životem nikdo moudrý pomocnou ruku nepodal a nebožák propadal dále a dále, znamená to, že cestou životem potkal jen další a další „budižkničemy“, jako byli jeho rodiče.

„Vzdělání je důležité. V tomto duchu nejvíce záleží na charakterech jednotlivců, kteří VLASTNÍM ROZHODNUTÍM nesou na svých bedrech povinnost vzdělat ostatní!“ Zjentek.

Další odpovědi
klarisek50

Že je primitivnější..