Rokio

Co to znamená, když policie chce sepsat protokol?

Odpovědi
Drap

Znamená to, že policie chce o něčem sepsat protokol. O nějakém skutku, o nějakém přestupku, či trestném činu.

hapiky

Dodat či doplnit stav ve věznicích.

Schluker

Znamena to, ze policie chce zadokumentovat zjisteny stav veci, pripadne vyslech/podani vysvetleni. Pro obcana to znamena, ze pokud o protokol nestoji, nemel by se s organem vubec bavit. Staci prokazat totoznost (pripadne u ridice dalsi potrebne doklady) a dale sdelit, ze nebudete odpovidat na zadne otazky. Takovych, co si na sebe nevedomky upletli bic tim, ze si pustili pusu na spacir je spousta.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.