MajaIS

Co to znamená, když někdo řekne, že umí pracovat se 4. a 5. dimenzí?

O co jde? Děkuju moc za odpovědi

Odpovědi
anonym

MajalS, buď tak hodná a zadej si stejný dotaz do vyhledávače (stačí i obyčejný Seznam). Najdeš tam dost odkazů na to, co to je 4. a 5. dimenze. Také ti prospěje „prokousat se“ dimenzemi od první až do třetí, která měla dle esoteriků končit souběžně s ukončením mayského kalendáře.
Když někdo řekne, že „umí pracovat“ s jednotlivými dimenzemi, tak je to lhář a podvodník. Člověk je schopen pochopit zákonitosti, o nichž je v souvislosti s jednotlivými dimenzemi řeč, ale pracovat s nimi? Spíš by zde sedělo prohlášení, že jsou jedinci, kteří systém jednotlivých dimenzí pochopili a při svém působení se mu přizpůsobili. Je to dost bohatá látka ke studiu. Pokud tě to zajímá, na netu je spousta informací. Vyzkoušej třeba různé stránky věštění, Tetu Kateřinu aj.

RedC22

Hádám, že to znamená, že ten člověk je matematik a/nebo nějakej pomatenec. Ono víc než tři dimenze prostru se prakticky nedají představit. To jen matematikům je počet dimenzí ukradenej.