Stanislav

Co to znamená, když na mě někdo ukáže prostředníček?

Nejlepší odpověď
quentos

toto gesto má zajímavou historii, viz odkaz na starší dotaz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-ma-vyznam-a-puvod-gesto-vztyceneho-prostredniho-prstu-v-zatnute-pesti?podobna=1

Další odpovědi
venkovan

Říká ti, že mu urolog vyšetřil prostatu.
Pokud je to ženská, tak gynekolog vaječníky a další orgány uložené v blízkosti tlustého střeva.
A nebo to co napsali kolegové.
Co je ale podstatné – když ti to někdo ukáže, nečil se. Naopak usměj se a zamávej mu. V silničním provozu někteří jedinci za volantem to dělávají aby dokázali svoji genialitu. A proto nechat se blbcem rozhodit nemá smysl.

akvidzerp

že tě posílá do pr…e :)

iceT

Quentos mě předběhl,ale nevadí,nevadí…
Ve středověku by to znamenalo,že nepřítelův lučištník má zatím zdravé ruce a může používat luk.

Elk

Že je Kalousek zkrátka jednička!