Gestas

Co to znamená, když mi kocour poté, co vylezu z bazénu, chvíli olizuje kůži a pak symbolicky kousne?

Nejlepší odpověď
ivzez

Že není dobře vychovaný.
Kousnutí si nemá dovolit ani symbolicky.

Další odpovědi
Kepler

To netuším, ale kocúr se vychovat moc nedá. Je to čistotné zvíře, ale možná mu ta bazénová voda moc nejede.

anonym

1. olizuje proto že mu to třeba chutná nebo nějak voní, píšeš z bazénu, tam je plno slaných sladkých chujovin co ho to nutká třeba jen olíznout..to že tě pak symbolicky kousne může znamenat že mu to už nechutná, a nebo že chutná a chce to sníst a symbolicky kousne a pozná že to nic není a buď začne lízat dál nebo přestane.
Bůh ví co ten pach co máš v/z bazénu v něm vyvolává, je to přeci zvíře, ti mají jiný čich a vnímání.
2. vylezeš z bazénu a máš jiný pach, co děla zvíře když si někoho snaží označkovat, no přeci ho olizuje, a co dělá třeba fena či kočka u svých mláďat? Líže je značkuje a už jsem několikrát i viděl že na konci nebo v průběhu olizování symbolicky okousávají – takový to pro dobrý pocit že je vše zase v pořádku a v bezpečí.

No určitě ho za to netrestej že tě po bazénu olizuje a symbolicky pak kousne…
trestat někoho za to jak a co cítí a díky čemu se pak tak chová ? STRAŠNÁ NEVYCHOVANOST TEDA.