HerbiG

Co to znamena:KATED­RÁL?????????

Nejlepší odpověď
quentos

katedrál: profesionální středověký písař opisující na objednávku knihy liturgického obsahu, zpěvníky ap. Viz zdroj.
Jinak se může taky jednat o 2. pád množného čísla slova katedrála – velký gotický chrám s věncem kaplí, hlavní chrám diecéze. Tamtéž

Zdroj: slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=kate­dr%E1l

Další odpovědi
panenka

na kadedrál ti posílám odpověd zde v odkaze

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=sl­ovo+katedr%C3%A1l